Все дуже просто, ніякі гідності фільтрів, не перекривають їх недоліки. Простіше кажучи, від фільтрів більше шкоди, ніж користі. Якщо зупинитися на цьому докладніше, то можна недоліки фільтрів розбити по пунктах:

01

Перший мінус фільтрових систем - генерація дрібнодисперсного пилу!

Будь-яка фільтрова система складається, з будь-якого пористого матеріалу, який здатний пропускати через себе повітря, є вентилятор, брудне повітря потрапляє сюди, звідси повинно по ідеї виходити чисте повітря. Сам фільтровий елемент має осередки в 1-5 мкр. Якби не було осередків, повітря б система не пропускала, або апарат дуже швидко б забився і згорів. Тому в повітряних фільтрах немає системи замикання, фільтр не перестане працювати ніколи.

Тут починається найцікавіше, так як найнебезпечніша пил має розміри 0,01-1 мкр, вона називається дрібнодисперсною, і небезпечна вона тому, що на неї не діє сила тяжіння і витати в повітрі вона може нескінченно довго. Крім того, на дрібнодисперсному пилу добре переміщаються різні віруси і мікроби, так як вони теж дуже маленького розміру.

Пил потрапляє на фільтр, через якийсь час експлуатації, людина відкриває систему - бачить брудний фільтр. Його висновок - система працює.

Але можна зробити дуже цікавий експеримент: взяти нову фільтрову систему, зважити фільтровий елемент, потім включити систему і не вимикати її цілий рік. А через рік ще раз зважити цей фільтр.

Що ми побачимо? А то, що вага цього фільтра не змінилася.

Питання: куди поділися кг пилу які генеруються в квартирі за рік ?!

А відповідь проста: Цей пил який потрапив в фільтр, перетирається до розмірів осередків фільтрового елемента, за принципом "м'ясорубки" і виходить вже дрібнодисперсна пил. Тобто зайшло сюди розміром 100 мкр, а вийшло розміром 1-5 мкр.

Фільтрова система - це генератор дрібнодисперсного пилу.

02

Другий мінус фільтрових систем: ціна.

Фільтри ефективно працюють на обмеженій площі приміщення - 20-40 кв.м., тому що вони не можуть прогнати все повітря великого приміщення через себе.

На відміну від них, безфільтрові системи Vollara і activTek, працюють на великих площах, наприклад, побутові прилади - до 150-200 кв.м., комерційного призначення до 1000 кв.м! Їм не потрібно проганяти повітря через себе для його очищення. Вони генерують природні активні речовини, які очищають повітря у всьому об'ємі приміщення.

При цьому ціновий діапазон: хороший фільтр коштує $500 - $800, Це як ми з'ясували на 20-40 кв.м., для охоплення площі в 100 кв.м. потрібно 3-5 таких системи, як мінімум, виходить $2400 - $2500.

Крім того, фільтри потрібно замінювати не рідше ніж 12 місяців. Ось і порахуйте, скільки витрат буде на протязі 10-15 років, якщо ціна їх варіюється в межах $40-$100?

Вартість безфільтрових систем Vollara і activTek для будинку - до $999, Які ефективно працюють на площі до 150-250 кв.м.

Ось така нескладна арифметика в черговий раз доводить перевагу безфільтрових систем Vollara і activTek.

03

Наступний мінус фільтрових систем: поверхні.

Фільтрові системи НЕ «працюють» з поверхнями предметів, наприклад, підлога, стіл, стіни, дверні ручки і т.д.

Це означає:
віруси які знаходяться на поверхні - фільтр ніяк не усуне,
цвіль в кутку, фільтр не усуне,
бактерії на підлозі не знищуються і т.д.

Це означає, що Ви і Ваші діти (які все «тягнуть» в рот) не захищені від впливу цих негативних факторів.

Безфільтрові системи Vollara і ActivTek, на відміну від фільтрових, дезінфікують не тільки повітря, а і поверхню предметів!

04

Ще один мінус фільтрів: патогени, мікроорганізми, хімічні сполуки.

Фільтрові системи ніяк не працюють з вірусами, бактеріями. Віруси та бактерії дуже маленького розміру, вони проходять крізь фільтр майже не затримуючись. Більш того, вони в цьому фільтрі ще й прекрасно розмножуються, так як там тепло.

Хімічні сполуки не усувають навіть найкращі HEPA-фільтри. А значить, феноли, формальдегіди, чадний газ і т.д. все це залишається в повітрі приміщення.

Повітроочисники ActivTek & Vollara ефективно знищують хім. сполуки, віруси і бактерії в повітря і поверхонь, що підтверджено численними висновками СЕС.

Пропоновані нами системи очищення повітря Vollara і ActivTek за допомогою унікальних патентованих технологій знищують будь які ЛОС і патогени не тільки в повітрі, але і на поверхні!

05

П'ятий мінус фільтрів: фільтрова система - це деіонізатор повітря.

Кисень яким ми дихаємо надходить до нас з вулиці через вікно, двері, має негативний заряд, необхідний для людини, як тільки він проходить через фільтр - заряд втрачається.
На виході ми отримуємо МЕРТВЕ ПОВІТРЯ.

А «живе» повітря - це повітря, в якому присутні «вітаміни повітря» - негативно заряджені аероіони, благотворно впливають на організм людини - знімають стрес, покращують самопочуття. В одному кубічному сантиметрі лісового повітря міститься до 5 тисяч аероіонів, на міській вулиці їх число скорочується до 500. У повітрі же закритих приміщень - прагне до нуля.

Кисневе голодування - одна з головних причин нашої дратівливості, почуття втоми, головних болів.

Саме тому я не взяв собі фільтрову систему, а купив очисник повітря FreshAir Surround від компанії Vollara.

Системи (очищувачі повітря) ActivTek & Vollara - не тільки очищають повітря, але і роблять його «живим».