Діти повернулися до #школи! Вони проводять майже більше часу в школі, ніж удома, і ви хочете, щоб їхнє шкільне середовище було безпечним та комфортним. Але що, якщо школа вашої дитини насправді робить їм більше шкоди, ніж користі? Дослідження підрахували, що більше третини американських шкіл мають пил, цвіль і інші проблеми повітря всередині приміщень, які досить серйозні, щоб викликати респіраторні захворювання і проблеми астми у вчителів, школярів і студентів, некажучи вже про українські навчальні заклади.

Скорочення фінансування (або недофінансування) призвело до того, що на ремонт або будівництво школи та їх утримання тратися менше грошей, закуповуючи дешеві матеріали, і, як наслідок, негативно позначається на якості внутрішнього повітря. Від протікання даху, поганих вікон, дешевих оздоблень стін і кондиціонерів повітря, все сприяють якості повітря, яким доводиться дихати всередині. Дослідники Нью-Йоркського Департаменту Охорони Здоров'я виявили зв'язок між обслуговуванням будівель в державних школах і госпіталізаціями астми і алергічних проблем.

Ось 5 речей, які потрібно перевірити в школі для забезпечення безпеки повітря:

01

Цвіль

Коли ви бачите або відчуваєте запах плісняви необхідно негайно звернути на це увагу. Знайти місця зростання цвілі і усунути джерело проблеми, а потім почистити професійним обладнанням або іншими діючими засобами.


02

Пил

Переконайтеся, що немає пилу над або під шафками, партами, квітами і т. д., де вона може бути лежати і легко пропущена в процесі прибирання. Накопичення пилу може стати величезною проблемою для страждаючих астмою і спричиняти алергію.


03

Транспорт

Шкільні автобуси та автомобілі, що працюють на холостому ходу поблизу школи мають шкідливі вихлопні гази, які можуть потрапляти через вікна і вентиляційні отвори будівлі, викликаючи проблеми з диханням для тих, хто чутливий до алергії і астми.


04

Опалення та кондиціонери

Переконайтеся, що немає нічого, що перешкоджає потоку повітря, який може обмежити циркуляцію повітря в класі. Зниження потоку повітря також може викликати конденсацію, яка може викликати проблеми з пліснявою, що, в свою чергу, знижує якість повітря.


05

Миючі засоби та меблі

Не забудьте перевірити, що ваша школа використовує сертифіковані екологічно чисті миючі засоби, які є безпечними для людей з алергією і астмою. Також зверніть увагу на меблі, і, якщо це ДСП меблі, що містять формальдегід, який може викликати великі проблеми астматиків - негайно замініть їх.

Не забувайте боротися з якістю повітря, як тільки діти повернуться додому зі школи з ознаками втоми, алергії, застудами - інвестуйте в високоякісний очищувач повітря, який здатний не тільки освіжати повітря в приміщенні, але і фактично знищувати до 99,9999% забруднюючих речовин (включаючи ЛОС) в повітрі і на поверхнях.
Компанія Віта-Екс пропонує комплексне рішення проблем якості повітря в навчальних закладах по створенню екологічної безпеки приміщень. Читайте комерційна пропозиція (PDF)

Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми вирішимо всі питання екологічної безпеки вашого приміщення. Годі чекати! Зателефонуйте нам +38 (099) 713-29-79.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: