Якщо ви думаєте, що ваші діти часто хворіють протягом навчального року тому, що це природно - це не правильно. За даними Американської Академії Педіатрії, діти в дитячому садку або в школі можуть мати від 8 до 12 застуд на рік. І це всього лише респіраторні інфекції. Часто протсуда і інші дихальні стани не настільки серйозні, і ці симптоми зникають самі по собі (без участі лікування лікарем). Але хіба не краще, якщо перешкодити мікробам "атакувати" дітей, і запобігти появи цих симптомів? (Див. також комерційну пропозицію для шкіл і дит. садків PDF).

Кон'юнктивіт дитячий

Коньюктивіт очей - найчастіше називають "рожеве око", оскільки це може призвести до того, що білі очі (одне або обидва) стають рожевими, кон'юнктивіт передається шляхом дотику до слизових виділень з чужих очей або доторкаючись до забрудненої поверхні. Тип бактерій є більш заразним, ніж тип, спричинений вірусами, але ризик того або іншого може бути мінімізованим шляхом миття рук і говорити дітям щоб вонине торкатися їх обличчя, якщо вони не вимили руки.

Коньюнктивит

Коксакіновірусні інфекції

Коксакіновірусні інфекції можуть викликати ряд недуг, головним з яких є незвичайна, але болісна рука, стопа і ротові захворювання. Це викликає неприємну висипку всередині рота, на долонях та підошвах стоп. Проти нього немає лікування, тому обов’язково треба робити профілактику. Вірус Коксакі живе в слині. Переконайтеся, щоб діти не розміщували об'єкти в роті, особливо спільні предмети, такі як олівці, ручки, пояснюйте дітям, що їм потрібно їсти власний обід, а не щось інше, - М. Кетрін Сандерс, Р.Н., доцент Техаського науково-дослідного центру здоров'я в Коледжі сестринської справи в Раунд-Рок.

Друга назва захворювання Вірусів Коксакі (лат. Coxsackievirus) - синдром «рука-нога-рот». Передається через слиню на предметах, а також повітряно-крапельним шляхом.

Вірус Коксакі

Головна воша

Напад головних вошей може трапитися з ким завгодно - і рано чи пізно це станеться. "Цих дрібних людських комах важко зупинити від поширення від людини до людини і, найчастіше вони передаються з головним контактом", говорить Сандерс. Якщо діти навчаються в групі, їх голови стикаються разом, і воші можуть переповзати по волоссю з однієї голови на іншу. Людські воші можуть також повзати на рюкзаках, головних уборах і постільній білизні. "Дівчата з довгим волоссям повинні тримати волосся закріпленими в клубок, а короткі стрижки можуть допомогти звести до мінімуму (але не усунути) ризик", каже Сандерс. Скажіть дітям, щоб вони не спілкувалися один з одним "головами", а також не ділилися гребенями, капелюхами або одягом.

воші

Імпетіго лишай

Імпетіго: ця шкірна інфекція може бути спричинена бактеріями стрептококів або стафілококів, що призводить до гнійних пухирів та відкритих виразок, покриті кіркою. Погана новина полягає в тому, що вона досить заразна, і може поширюватися шляхом вступу в контакт з іншою людиною, торкаючись забрудненої поверхні або переміщаючи мікроби з однієї частини тіла на іншу. Хороша новина полягає в тому, щоб "заразитися інфекцією Імпетіго, у вас повинна бути відкрита рана чи подряпини", говорить Сандерс. Уникайте прямого контакту з тими, хто вже заражений, і продовжуйте мити труки.

імпетіго

Грип та ГРВІ:

Грип - ец свого роду ГРВІ, викликане вірусом грипу. Початок сезону грипу збігається з початком навчального року. Найкращим захистом дітей, від цього гострого інфекційного захворювання дихальних шляхів, є лікування та профілактика, або вакцинація грипу. Вірус грипу поширюється в вигляді пандемій та епідемій. Якщо ви виявили у вашої дитини перші симптоми грипу (або ГРВІ), зверніться до вашого лікаря і не відпускайте дітей в школу (або садочок), щоб запобігти розмноженню вірусу. Постарайтеся пояснити дітям триматися якнайдалі від зараженої людини і систематично мити руки з милом.

Поширюється вірус грипу повітряно-крапельним шляхом, з аерозольними частинками в повітрі, слини, слизових і також пилу, які містять вірус грипу. Погана новина в тому, що практично важко захиститися від нього в приміщеннях, класах, школи, особливо в місцях з кондиціонерами.

грип

Кір чи краснуха

Кір - дитяче інфекційне захворювання, яке передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Відноситься до летючим вірусним інфекціям. Захворіти на кір досить просто, ця інфекція поширюється не тільки поблизу людини, вона, також, може переміщуватися з летючими органічними сполуками на десятки метрів з потоками повітря: наприклад, по сходових прольотах школи, вентиляційних систем. При інформації про кір в вашому навчальному закладі, не дайте дітям відвідувати школу до того моменту, поки не проведуть необхідні профілактичні дії в навчальному закладі щодо запобігання цього вірусу.

вірус корі

Менінгіт мозку

Менінгіт - це потенційно фатальний інфікування мембран, що покривають головний і спинний мозок, частіше зустрічається у дітей і підлітків (це може бути небезпекою в коледжної гуртожитках), ніж у молодших дітей, і, на щастя, є відносно рідкісним.

Менінгококова інфекція - один з видів найнебезпечніших захворювань, що передаються через верхні дихальні шляхи. Збудником цього підступного захворювання можуть бути віруси, бактерії, грибки та інші патогени. Хвороба, як правило, починається при респіраторних захворюваннях. Кращий спосіб запобігти цьому - при будь-якому захворюванні з підвищенням температури обов'язково необхідно звертатися до лікаря, при цьому залишаючись вдома, дотримуючись постільний режим. "Якщо ви помічаєте якісь симптоми у вашій дитині - сильний головний біль, чутливість до світла, біль в шиї - негайно зверніться за медичною допомогою", - говорить др. Сандерс.

менінгіт

Мононуклеоз інфекційний

Інфекційний мононуклеоз, відомий як «хвороба поцілунку». Мононуклеоз може передаватися за допомогою поцілунків і інших контактів із забрудненою слиною. Це найчастіше зустрічається у підлітків у віці від 15 до 17 років. Хоча контролювати поцілунки дорослих дітей неможливо, ви можете попередити їх, щоб вони уникали спільного харчування, напоями і посудом. Вони можуть поширювати моно-викликаючі віруси, які можуть викликати лихоманку, опухлі залози, біль у горлі, втому, ураженням зіву, селезінки, печінки, лімфатичних вузлів і специфічними змінами складу крові.

мононуклеоз

Вірус Норуолк

Норовірус - найбільш поширена причина цієї інфекції - блювота, понос і тошнота. Ви чули про спалахи цієї шлункової проблеми на круїзних кораблях, але це може трапитися в будь-якому тісному просторі, включаючи школи. Вірус може поширюватися через фекалії, тому уникайте спільного харчовання, напоями та посудом з іншими людьми. Миття рук часто може допомогти. Також були зараєстровані випадки зараження норовірусами від басейну. "Скажіть своїм дітям, щоб вони ненабирали воду в рот з басейнів", говорить Сандерс. Вірус Норуолк або вірус Норфолк - рід норовірусів.

норовірус

Гострий отит

Гострий середній отит, також відомий як інфекція вуха, середній отит поширений особливо серед маленьких дітей. Причиною отиту найбільше трапляються респіраторні віруси (грипу, парагрипу інше) чи бактерії (стафілококи, стрептококи, дифтерійні і туберкульозні палички і т.д.). "Частково це пояснюється тим, що структура вуха, на стадії розвитку, полегшує потрапляння рідини в вушну раковину", говорить Сандерс. Ви не можете проконтролювати і попередити це захворювання, але можете знизити ризик виникнення вушних інфекцій, а також основні методи гігієни, такі як миття рук.

середній отит

Коклюш інфекція

Коклюш, відомий як "стоденний кашель", є серйозною і потенційно небезпечною респіраторною інфекцією, викликаної бактеріями Bordetella pertussis. Заражені люди поширюють ці бактерії повітряно-крапельним шляхом при кашлі, чханні або в тісному контакті з іншою людиною. Якщо у вашої дитини важкий кашель, зверніться до лікаря і переконайтеся, що він або вона залишалися вдома (це стосується всіх хвороб). Здорові діти повинні бути "доглянуті" і часто мити руки, щоб не захворіти.

коклюш

Риновірусна інфекція

Риновіруси (або риніт) в більшості випадків застуди, які лютують в школах. Як тільки ваша дитина застудилася, ви не можете нічого зробити, крім як лікувати симптоми. Щоб залишатися здоровим, найкраще заохочувати миття рук. Як мінімум, діти повинні мити руки або використовувати дезінфікуючий засіб для рук після використання туалету; після того, як вони висякалися; якщо вони кашляють або чхають в свої долоні (скажіть їм, щоб вони робили це з вигином долоні, а не мимо рук; і перед вживанням їжі), каже доктор Андреа Грін Хайнс, доктор медицини, педіатр в Медичному центрі Університету Небраски в Омасі. Риновіруси поширюється повітряно-крапельним шляхом, за допомогою контакту людина з людиною і через торкання поверхонь.

риновірус

Ротавірусна інфекція

Ротавірус - це дуже заразний мікроб, який викликає діарею і може швидко призвести до зневоднення, особливо у маленьких дітей. Ротавіруси стійкі в середовищі приміщень і були знайдені навіть в воді. Щоб запобігти його поширенню - мийте руки.

ротавірус

Гострий фарингіт

Гострий фарингіт, викликане інфікуванням бактерій стрептококів групи А, може викликати не тільки серйозні болі в горлі, а й лихоманку, головний біль, нудоту та блювоту. Мікроби поширюються через контакт із забрудненою слиною, прямо чи опосередковано через краплі в повітрі. Якщо тест стрептозу є позитивним, антибіотики необхідні через ризик серйозних ускладнень, які можуть вплинути на серце і мозок. Діти шкільного віку не повинні ділитися об'єктами і, що важливо, не слід тримати ручку або олівець в роті. Переконайтеся, що ваша дитина має свій власний класний олівець або ручку, це може допомогти знизити ризик.

фарингіт

Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми вирішимо всі питання екологічної безпеки вашого приміщення. Годі чекати! Зателефонуйте нам +38 (099) 713-29-79.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: