Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Laundry PRO 2.0
прання та чистка без хімікатів
миттєва економія при кожному використанні.

БЕЗ порошків. БЕЗ відбілювачів. БЕЗ пом'якшувача. Без миючих засобів. БЕЗ гарячої води.

Просто чисте, свіже, екологічно чисте прання і миття.

До кінця акції залишилось всього:

Представляємо Laundry PRO 2.0

LaundryPRO 2.0 для прання і чистки

Система Laundry PRO 2.0 розроблена для екологічного прання білизни і прибирання всього будинку. Миттєва економія при кожному використанні!

LaundryPRO 2.0 очищує одяг

01

Очищає одяг і білизну від бруду і плям, а поверхні від жиру.

Виключає необхідність в гарячій воді - тільки холодна вода.

02

LaundryPRO 2.0 прає в холодній воді
LaundryPRO 2.0 прає без порошків

03

Виключає необхідність в миючих засобах і пом'якшувачів тканини.

Усуває бактерії, що викликають неприємний запах, без відбілювача.

04

LaundryPRO 2.0 вбиває бактерії
LaundryPRO 2.0 зберігає колір

05

Зберігає кольори більш яскравими, а білі речі - білими.

Рушники м'якші і пухнастіші, а одяг "служить" довше.

06

LaundryPRO 2.0 вбиває бактерії

Розумне рішення для прання білизни

Laundry Pro 2.0 запобігає контакт нашої шкіри із залишками, просоченими тканинами, в основному через використання миючих засобів, і тим самим ми уникаємо алергічних реакцій, які ці залишки можуть викликати на одязі. Laundry Pro заснований на технології, що використовуються більше десяти років в лікарнях, готелях і пралень, об'єднує холодну воду з киснем, пероксидами і іншими бульбашками газу, які видаляють бруд і плями з волокон тканини, залишаючи одяг яскравою і чистою. Якщо у вас атопічна або чутлива шкіра, Laundry Pro 2.0 дає вам можливість прати одяг без залишків хімікатів і горячої води.

LaundryPRO 2.0 для прання одягу і білизни

Розумне рішення для прибирання дому

Laundry Pro - це відмінна допомога для всіх тих, хто має алергію або чутливий до ароматів або хімічних елементів в миючих засобах, завдяки додатковому елементу, який ви можете додати в Laundryry Pro, який забезпечує на вимогу оброблену воду, що пройшла через Laundry Pro, і яку ви можете використовувати для прибирання, так як вона має дезінфікуючі властивості і підходить для очищення поверхонь. Отримайте природну чистку тільки за допомогою води, без продуктів, які містять хімічні речовини, що забруднюють Ваш будинок, шкідливі для здоров'я, а також для навколишнього середовища.

LaundryPRO 2.0 для прибирання дому

У Вас є пральна машина?
Ви задоволені тим, як хімічні миючі засоби і вибілювачі очищають вашу білизну?

Якщо ви думаєте, що є тільки один спосіб випрати одяг та постільну білизну - подивіться на це уважно:

Ваша білизна пахне свіжістю, або вона просто маскується штучними ароматами?
Ваш новий одяг виглядає вицвілим і зношеним вже через декілька місяців?
Вам потрібно використовувати пом'якшувачі тканини, щоб ваш одяг був м'яким?
А замислювалися ви коли-небудь про те, скільки грошей ви витрачаєте кожен рік на таку просту роботу?

За даними Міністерства енергетики США середньостатистична американська сім'я виконує близько 392 завантажень білизни в рік. Якщо ви додасте вартість миючих засобів, кондиціонерів для білизни, води і електроенергії - то ви платите близько $1,5 за завантаження - це приблизно $588 в рік!

Тепер подумайте, скільки грошей ви витрачаєте кожен рік на заміну одягу, які через прання стали зношеними і вицвілими? Тепер все зрозуміло.

Laundry PRO 2.0 - Екологічна натуральна технологія, яка сумісна із вже наявні у вас пральної машини, робить ваше прання м'якшим і економічнішим, і, усе це без потреби в миючих засобах, пом'якшувачах або вибілювачів для ефективного прання.

Ви почнете помічати:

Як ваші рушники залишаються м'якими і пухкими
LaundryPRO 2.0 by Aerus
Що темні тканини довше тримають свій колір
LaundryPRO 2.0 by Aerus
А, білі речі стали яскравіше ніж будь-коли
LaundryPRO 2.0 by Aerus

Більш того, з LaundryPro 2.0 вам навіть не потрібна гаряча вода. Він призначений для роботи тільки з холодною водою. А так, як близько 90% електроенергії, що використовується для прання білизни йде на нагрів води, то Ви дійсно помітите економію до $470 в рік, для середньої сім'ї з 4-х чоловік. Також, ви захистите себе і свою сім'ю від хімікатів і синтетичних ароматів, які погіршують стан шкіри і облуговує воду.

З LaundryPro 2.0 вам більше не доведеться турбуватися про більш 50 літрів води заповненими хімічними речовинами і які потрапляють в каналізацію при кожному пранні. І ви можете захистити себе від хімічних речовин в миючих засобах та пом'якшувачів тканин, які дратують вашу шкіру.

Чи знаєте ви, що пральний порошок може накопичуватися в вашої пральної машини тим самим створюючи джерело їжі для бактерій, і ці бактерії можуть прилипнути до внутрішньої частини вашої пральної машини і забруднити ними одяг, який ви намагаєтеся випрати? Оскільки в LaundryPro 2.0 використовується тільки окислювачі на основі водню і кисню, всередині вашої машини не буде накопичуватися бруд, який може потрапити на ваший чистий одяг.

ActivePure Технологія

LaundryPro 2.0 і його ексклюзивна технологія ActivePure заснована на варіації технологій спочатку розробленої у співпраці з НАСА для використання на Міжнародній Космічній Станції (МКС) і визнаною в якості ексклюзивного партнера в рамках програми Сертифікованих Космічних Технологій.

Відео про ActivePure

LaundryPRO 2.0 by Aerus

Замість того, щоб чистити одяг, як традиційні миючі засоби, LaundryPro 2.0 акуратно і ретельно видаляє бруд з волокон використовуючи тільки окислювачі на основі водню і кисню. Це означає, що більше не буде потьмянілих кольорів, залишків воскового мила або хімічних речовин.

Для дуже жирних плям ви можете вибрати попередню обробку, але вам потрібна лише «крихітна» частина того, що ви зазвичай використовуєте, щоб побачити ті ж самі чудові результати. Незалежно від того, чи стандартна у вас пральна машина або високоефективна - LaundryPro 2.0 робить прання вашого одягу «розумним і легким», перетворюючи звичайну пральну машину в «силу природи».

Переваги Laundry PRO 2.0:

Вартість прання:

Грунтуючись на інформації, зібраної Агентством з охорони навколишнього середовища (EPA) і Міністерством енергетики США, в середньому американське домогосподарство робить близько 392 завантажень прання в рік при орієнтовній вартості від 1,12 до 1,49 долара. Вартість включає в себе миючий засіб, кондиціонер для білизни, гарячу і холодну воду, а також витрати на електроенергію (фактична вартість буде варіюватися в залежності від географічного положення, але це особливої ролі не грає). Це являє собою щорічні витрати в розмірі до 585 доларів без урахування будь-яких вкладень в пральну машину або відповідне обслуговування. Просто використовуючи холодну воду і необхідне електрику, можна знизити ці витрати приблизно до $123 в рік, що дозволить заощадити до $462 в рік.

Використання миючого засобу:

Крім постійно зростаючої вартості, пральні порошки містять хімічні поверхнево-активні речовини та ароматизатори, які створюють ряд проблем при пранні. У численних дослідженнях йдеться, що залишки миючого засобу можуть викликати роздратування або викликати екзему, в той час як дослідження показали, що вони є причиною алергічного контактного дерматиту. Як найбільший орган людського тіла, шкіра має здатність поглинати хімічні речовини, з якими він вступає в контакт, і більшість людей має віддавати перевагу їх пом'якшення. Згодом миючий засіб вбирається в тканину, ускладнює її, робить кольори тьмяними і сприяє появі алергічних симптомів у чутливих людей. Через залишків миючого засобу тканина виглядає блідою і стає жорсткою при сушінні, що спонукає деяких виробників побутової техніки рекомендувати прання одягу в гарячій воді з оцтом як ліки. Багато споживачів регулярно використовують хімічні пом'якшувачі тканини. Господарське мило також може накопичуватися у внутрішніх механізмах пральної машини, що, як повідомляє Minnesota StarTribune, призводить до накопичення цвілі і грибка всередині ванни, які утворюються при використанні занадто великої кількості рідкого миючого засобу, створюючи джерело їжі для бактерії. Накопичення також може вплинути на стоки, оскільки миючі засоби та пом'якшувачі потрапляють в злиту воду для прання, яка разом з хімікатами і брудом від прання може в кінцевому підсумку потрапити в місцеві водоносні горизонти і ґрунтові води. Нарешті, пластикові контейнери, які використовуються для рідких миючих засобів, розкладаються роками на звалищі, якщо їх не переробляти.

Споживання енергії:

Одне дослідження, проведене в невеликому містечку в Канзасі, продемонструвало потенціал економії енергії при пранні за рахунок переходу зі старих пральних машин на нові високоефективні пристрої з фронтальним завантаженням, зафіксувавши економію води 37,8% і економію енергії 57,6%, споживання гарячої води для дослідження знизилося на 58,26%, а використання холодної води - на 30%. У своєму буклеті Energy Savers Міністерство енергетики США відзначає, що перемикання настройки температури води в пральній машині з гарячою на теплу може вдвічі скоротити споживання енергії завантаженням, і що 90% енергії використовується для прання одягу при звичайному верхньому завантаженні пральної машини для нагріву води. Виходячи з цього, економія енергії при пранні може бути досягнута в першу чергу за рахунок скорочення використання гарячої води за рахунок використання налаштувань теплої/холодної води, заміни існуючої традиційної моделі новою високоефективною машиною або повної відмови від використання гарячої води за допомогою найвищого потенціалу економії досягається за рахунок використання тільки холодної води.

Білизна без прального порошку:

Використовуючи процеси, які звичайно використовуються в комерційних пралень, LaundryPure 2.0 використовує бульбашки і очищаючу дію води з окислювачами на основі водню і кисню для очистки, оскільки він видаляє бруд і плями, які викликають запах від бактерій без необхідності використання миючих засобів або відбілювача. На відміну від типового миючого абразивного впливу на волокна тканини, використання води з воднем і окислювачами на основі кисню в пранні означає, що одяг очищається шляхом акуратного і ефективного видалення бруду між волокнами, не залишаючи слідів і хімікатів. За рахунок запобігання утворенню відкладень, пов'язаних з миючими засобами, зовнішній вигляд і колір одягу залишаються помітно яскравіше, рушники, як правило, зберігають свій об'єм і відчуття м'якості, а тканини темного кольору менш схильні до потьмянінню, все з додатковою перевагою збереження здоров'я залишаючи хімічні речовини і "ароматами" подалі від чутливої або алергічної шкіри. І хоча попередня обробка або зменшені кількості миючого засобу можуть бути необов'язково використані при агресивному фарбуванні, скорочення або видалення миючих засобів та пом'якшувачів тканини зі звичайної процедури прання може бути вигідним з економічної точки зору, а також з точки зору загального добробуту.

Технологія економії грошей:

Усунення необхідності багаторазово купувати миючі засоби, відбілювачі і кондиціонери для білизни однозначно дозволить заощадити на щомісячних домашніх витратах, а використання холодної води дає тільки значну додаткову економію. Середні витрати на нагрів води, електрику, миючий засіб і пом'якшувач тканини були використані для розрахунку приблизної річної економії до 462 доларів США при використанні LaundryPro 2.0. Можлива подальша економія через збільшення терміну служби одягу і відстрочки заміни існуючої традиційної пральної машини. А оскільки не потрібно дорогих модифікацій або змін щодо електрики, водопроводу або існуючої пральної машини, установка LaundryPro 2.0 зазвичай може бути виконана домовласником.

Дружні до землі особливості:

На відміну від деяких провідних кисневих порошків, засоби для чищення Laundry Pro 2.0 найкраще працює в холодній воді, і, на відміну від прального порошку будь-якої марки, відбілювача, пом'якшення тканини або екологічно чистого господарського мила, тут немає коробок, пляшок або відер для "виливаня" кожного місяця в воду, що містить хімікати, в каналізацію і, в кінцевому підсумку, в навколишнє середовище. Технологія в Laundry Pro 2.0 насичує холодну воду, яка надходить в прнистрій, воднем і окислювачами на основі кисню, які булькаючої при пранні, а потім розпадаються на основний кисень всього за кілька хвилин, залишаючи тільки воду і бруд з одягу, які потрапляють в систему стічних вод. LaundryPro-2.0 відповідає стандартам RoHs для свинцю (Pb), ртуті (Hg), кадмію (Cd), шестивалентного хрому (CrVI), полібромовані дифенілів (PBB) і полібромовані дифенілових ефірів (PBDE).

LaundryPRO 2.0 Black

Характеристики Laundry PRO 2.0:

Модель:
Laundry Pro 2.0;
Артикул:
00696;
Технології:
технологія ActivePure® (активний кисень);
Споживання енергії:
0,4 Вт (в режимі очікування),
1,3 Вт (в робочому режимі);
Адаптер живлення:
вхідний струм (AC): 100-240В ~ 50/60Гц, 0,45А,
вихідний струм (DC): 12В, 2,5А;
Тиск води:
1,37 ~ 4,13 бар;
Температура води:
використовуйте лише холодну воду
(10°C - 37,8°C);
Робоча вологість:
40% - 85%;
Розмір:
43,94см х 13,48см х 9,37см;
Вага:
1,95 кг;
Виробник/країна:
Aerus/США;
Гарантія:
12 місяців;
Термін служби:
10-15 років (і більше, залежить від користування).
ActivePure

Нуково доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають більш ніж на 99,9% всіх відомих вірусів і бактерій, в тому числі і SARS-CoV-2, за лічині хвилини

Наскільки бурдна ваша пральна машина?

Після запуску LaundryPro 2.0 через цю пральну машину ви можете побачити, як вона миттєво видаляє наліт. Надмірне використання виробів для білизни - найбільша проблема вашої машини. Занадто багато мила скорочує термін служби вашої пральної машини. Laundry Pro 2.0 продовжить життя пральної машини, одночасно покращуючи одяг.

Стан пральної машини без LaundryPro 2.0

Барабан пральної машини перед установкою LaundryPro 2.0

Стан пральної машини після першого циклу роботи LaundryPro 2.0

Барабан пральної машини після одного циклу роботи з LaundryPro 2.0

Стан пральної машини після двох тижнів роботи LaundryPro 2.0

Барабан пральної машини через 2 тижні після роботи LaundryPro 2.0

Порівняння "аналогів":

Порівняння LaundryPro2.0
OZONE/SILVER
Інший виробник*
LAUNDRYPRO
Виробник Невідомо* Aerus LLC
Країна походження Азія/Китай - невідомо США
Конструкція/Корпус Зазвичай пластик Метал/Алюміній
Внутрішня сантехніка ABS, не затверджено NSF, зроблено в Китаї CPVC, затверджений NSF, зроблено в США
Шланг в зборі Пластиковий різьбовий з'єднувач, матеріал шланга з ПВХ Металевий різьбовий з'єднувач, матеріал шланга з ПВХ/Нерж.
Інжектор Вентурі Зроблено в Китаї, імітація дизайну Зроблено в США, оригінальний запатентований дизайн.
Сертифікат космічної техніки НІ ТАК - з 2017 року.
Технології Озон: використовує срібний зонд для випуску частинок срібла в воду для дезінфекції. Срібло - це регульований пестицид в США. Озон виходить в навколишнє повітря після відкриття дверцят пральної машини і може завдати шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю. Без озону: використовує ActivePure®, дезінфікує без срібла або озону завдяки водороду і кисню.
Повітряна сушарка. Так. Модуль сушарки зазвичай входить в комплект поставки для запобігання змішування вологи і озону, що може привести до утворення азотної кислоти. Він "забарвлює" повітря в приміщенні, і пральна машина не може бути використана без працюючого модуля сушарки. Ні. Не потрібно з ActivePure.
Вплив на одяг Озон і азотна кислота - це корозійні хімічні речовини, які можуть викликати утворення плям і смуг на одязі, та окислити електронні компоненти пральної машини, що може призвести до пошкожденню. Срібло може зробити білий колір сірим. Ні, оскільки ActivePure не використовує агресивні хімічні речовини, одяг безпечний.
Безпечно для домашніх тварин та людей НІ ТАК
Незалежне тестування на 100% видалення бактерій НІ ТАК
Порт ActiveClean НІ ТАК - додатково

LaundryPro 2.0 забезпечує вас найкращим способом прання економлячи гроші і захищає цінні ресурси нашої Землі після прання!

LaundryPro для пральної машини

Замовте зараз по знижці! Термін акції обмежений!

Натисніть на кнопку "Замовити зараз", щоб побачити ціни. Консультації по тел.: +380 (68) 305-25-48.

LaundryPro 2.0 для активного прибирання Вашого будинку

Вода - найбільш представницький елемент природи. Але чи замислювалися ви коли-небудь про її силу? Ми звикли довіряти чистку та дезінфекцію навколишнього нас середовища небезпечними хімічними речовинами і забруднювачами, ставлячи під загрозу здоров'я оточуючих нас людей.

Що якщо ми замінимо це простою проточною водою? Це можливо? Laundry PRO 2.0 робить це можливим!

Це інноваційний пристрій вироблений в США і має сертифікат SPACE Technology - використовує технологію ActivePure, для генерації фотокаталітичною реакції в проточній воді і перетворення її в найефективніший спосіб проти бруду і хвороб.

Laundry PRO 2.0 унікальний в установці. Очищена вода виходить через кран в пристрої і завдяки своїм дезинфікуючим і знежирюючим властивостями ідеально підходить для прибирання всього будинку.

На відміну від інших пристроїв, Laundry PRO 2.0 не використовує ніяких небезпечних, або потенційно шкідливих елементів, таких, як: озон, іони срібла або інших забруднюючих речовин, що робить його більш м'яким і нешкідливим для людей та навколишнього середовища.

Завдяки підключенню другого крана до пральної машини, щоденне прання виконується з використанням холодної обробленої води і без необхідності використання миючих засобів або пом'якшувачів для тканини. Це продовжує життя побутової техніки та тканин. Біліше того - з Laundry PRO 2.0 витрати на миючі засоби повністю зникають, що призводить до щорічної економії в розмірі $800 на сім'ю.

Приєднуйтесь до цієї інновації в області збирання, гігієни та захисту навколишнього середовища, і користуйтеся самою силою води.Використовуйте додактовий комплект ActiveClean

Laundry Pro - це чудова допомога всім, хто має алергію чи чутливий до ароматів або хімічних елементів у засобах для чищення, завдяки додатковому набору ActiveClean, елементу, який ви можете додати до свого LaundryPro. Отримайте природне прибирання, лише водою, без продуктів, що містять у вашому домі забруднюючі хімікати, шкідливі для здоров’я та навколишнього середовища.

Що таке додатковий комплект ActiveClean?

Багатоцільовий комплект ActiveClean є додатковим елементом, який можна додати в Laundry Pro. Цей комплект складається з другого випуску води, встановленого на вашому Laundry Pro. Цей випуск забезпечує вас очищеною водою на вимогу, яка пройшла через Laundry Pro і яку ви можете використовувати для прибирання вашого будинку, тому що вона має дезінфікуючі властивості і підходить для очищення поверхонь.

Застосування LaundryPro2.0

Laundry Pro - це чудова допомога всім, хто має алергію чи чутливий до ароматів або хімічних елементів у засобах для чищення, завдяки додатковому набору ActiveClean, елементу, який ви можете додати до свого LaundryPro. Отримайте природне прибирання, лише водою, без продуктів, що містять у вашому домі забруднюючі хімікати, шкідливі для здоров’я та навколишнього середовища.

Що таке додатковий комплект ActiveClean?

Багатоцільовий комплект ActiveClean є додатковим елементом, який можна додати в Laundry Pro. Цей комплект складається з другого випуску води, встановленого на вашому Laundry Pro. Цей випуск забезпечує вас очищеною водою на вимогу, яка пройшла через Laundry Pro і яку ви можете використовувати для прибирання вашого будинку, тому що вона має дезінфікуючі властивості і підходить для очищення поверхонь.

Як використовувати додатковий комплект ActiveClean?

Вам просто потрібно відкрити кран, щоб вода з активним киснем виходила назовні, щоб зробити цю воду більш ефективною, ви повинні пустити потік протягом принаймні п’яти-десяти секунд.

Наповніть відро для швабри, обприскувач, відро або будь-який контейнер, який ви зазвичай використовуєте для прибирання будинку.

Вода в багатофункціональному наборі ActiveClean з активним киснем та іншими компонентами працює протягом двадцяти-тридцяти хвилин з максимальною ефективністю. За цей час ви отримаєте засоби для чищення та дезінфекції, які не дозволять вам купувати відбілювачі або спеціальні засоби для чищення для кожної поверхні.

За допомогою води Laundry Pro ви можете чистити килими, підлоги, стільниці, раковини, плитку, скло і навіть свою машину.

Додаткові переваги багатоцільового набору ActiveClean:

Коли ви використовуєте воду, оброблену активованим киснем, який виходить з LaundryPro, ви досягаєте природного побутового очищення багатьох поверхонь вашого будинку.
Оскільки ви почали використовувати багатофункціональний набір ActiveClean, ви замінюєте засоби для чищення, що містять токсичні хімічні речовини, які шкідливі для здоров’я та шкідливі для навколишнього середовища.
Вода, яку надає Laundry Pro, економить ваші витрати на ці продукти хімічної промисловості, ви також економите місце, оскільки вам не потрібно зберігати ці продукти, і ви співпрацюєте з навколишнім середовищем, не викидаючи різні пластикові контейнери.
Сім'я витрачає на чистячі засоби в середньому 20 євро в місяць, ці витрати становлять близько 240 євро в рік. З багатофункціональним комплектом ActiveClean ви економите з першого місяця на покупку миючих засобів.

Застосування ActiveClean:

Килими Санвузли Стілниці
Кухонні плити Холодильники Вікна
Ігрові Мийки Посуд
Підлоги Плитки Дверні ручки
Ювелірні вироби Салони авто Столи та стільці

Порівняння застосування обладнання LaundryPro2.0 з іншими виробниками:

Інший виробник

Пральня


Стільниці


Інтер’єри холодильників


Умивальники


Плитка/Мрамор/Пластик


Кухонна плита


Посуд


Санвузли


Стільці/Столи


Метали


Підлоги


Інтер'єри автомобілів


Ігрові кімнати


Вікна

Порівняння LaundryPro2.0

Пральня


Стільниці


Інтер’єри холодильників


Умивальники


Плитка/Мрамор/Пластик


Кухонна плита


Посуд


Санвузли


Стільці/Столи


Метали


Підлоги


Інтер'єри автомобілів


Ігрові кімнати


Вікна

Деякі фото щасливих власників LaundryPro:

Ціна очищувача повітря за одиницю

Роздрібна ціна

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 2 одиниць

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 6 одиниць

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 12 одиниць

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 24 одиниць

*Вартість вказана без ПДВ та без додаткового набору ActiveClean


Телефонуйте
+380 (68) 305-25-48


Розкажіть про нас знайомим: