Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Про компанію ActivTek (США) і її технології

ActivTek

Компанія activTek Environmental, центральний офіс якої розташований в Далласі, штат Техас, а виробничі майданчики в Брістолі, штат Вірджинія, була заснована на успішному досвіді створення новаторських рішень в області очищення повітря. Сьогодні activTek є частиною корпорації з більш ніж 85-річним досвідом в області проектування, розробки, тестування та просування на ринок продуктів, призначених для оздоровлення повітря всередині приміщень.

activTek націлений на створення та поліпшення умов середовища для застосування в рамках систем опалення і кондиціювання, будівництва нових житлових приміщень, об'єктів медицини та охорони здоров'я, закладів громадського харчування і офісних приміщень. Для кожного виданих сегментів activTek постійно розробляє продукти, матеріали, навчальні стратегії та інноваційні способи, щоб задовольнити зростаючий попит на покращення і підтримання сприятливих для здоров'я середовища проживання і атмосфери приміщень.

Технологія ActivePure® компанії activTek бореться з проблемою біля її витоків.

В повітрі

Технологія ActivePure® впливає на площу всього приміщення, усуваючи дим, запахи і забруднюючі речовини прямо біля джерела. Це основна причина ефективності продукції компанії activTek - вентилятор може бути в пристрої або в системі вентиляції та кондиціонування, але пройшов через систему activTek повітря буде всюди поширювати очищаючі властивості технології ActivePure®. Подібно до того, як крапля фарби розходиться у воді, очищаючі властивості технології поширюються разом з повітрям, повітря в приміщенні буде очищатися стільки, скільки буде працювати пристрій. Тому необов'язково, щоб все повітря приміщення пройшло через пристрій.

На поверхнях

Після того, як повітря, збагачене властивостями технології ActivePure®, досягає контактних поверхонь в приміщенні, технологія продовжує працювати, сприяючи підтриманню чистоти протягом тривалого часу, навіть після того, як всі дезінфікуючі та миючі засоби давно зникли (Примітка: технологія ActivePure® не є замінником засобів очищення і прибирання бруду, сміття або інших фізичних джерел забруднення). Те ж саме відбувається всередині повітропроводів, на поверхні столів і стійок, на кахлі у ванній, дверних ручках і практично на кожній контактної поверхні, сприяючи утриманню всього приміщення в суворій чистоті.

Перевірка на ефективність

Технологія ActivePure®, впроваджена продукцію activTek, була перевірена на ефективність дії, як у повітрі, так і на поверхнях. Результати досліджень на ряд найбільш поширених бактерій і/або їх замінників опубліковані на цьому сайті, і їх можна переглянути, перейшовши по посилання з цієї сторінки.

Продукція компанії activTek

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: